Публікації ПФМ

Про фундацію

Південна фундація медицини – неурядова, неприбуткова громадська організація, що була заснована у 2011 році. Головний офіс організації знаходиться в місті Одесі.

Ідея створення організації з’явилась ще у 2010 році. Головною місією фундації є дослідження якості надання медичних послуг в учбових закладах України всіх рівнів та розвиток медичної науки. Для вітчизняної медичної науки і практики набуває особливої актуальності вивчення перспектив розвитку медичної галузі в умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій. Також однією з складових завдань є сформування інфраструктури для обміну досвідом між співробітниками дослідних, освітніх і медичних закладів і організацій.

Діяльність організації має міжрегіональний характер. Отримані в процесі діяльності знання використовуватимуться учасниками фундації в подальшій навчальній та дослідницькій діяльності. Одним із завдань фундації, що реалізовується завдяки цьому ефекту, є підготовка якісних молодих фахівців, які згодом складуть медичну еліту європейського рівня.

Новини